Alternatif Lease

Hakkımızda

1997 yılında kurulan ve Katar merkezli Commercial Bank’ın %100 dolaylı ve Alternatif Bank A.Ş.’nin doğrudan %100 iştiraki olarak faaliyet gösteren Alternatif Lease, finansal kiralama sektörünün önde gelen kurumları arasında yer almaktadır. Şirket iyi çeşitlendirilmiş bir müşteri grubuna yüksek kalite standartlarında finansal kiralama hizmeti sunmaktadır. Faaliyetlerinde etik değerlere her zaman bağlı kalmayı ilke edinen Alternatif Lease, seçkin müşterilerinin beklentileri doğrultusunda esnek ve nitelikli çözümler üreterek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda saygınlık kazanmıştır.

Küçük ve orta büyüklüklerdeki firmalar Alternatif Lease’in portföyünün ana hatlarını oluşturmaktadır. Satıcı firmalarla birlikte gerçekleştirilen özel kampanyalar ve uzman kadrosunun üstün hizmetiyle müşterilerine sunduğu finansman alternatifleri Alternatif Lease’in bu müşteri grubuna ulaşmasını sağlamaktadır.


Alternatif Lease, satıcı kanalına özel satış ekibi ile sektörde satıcı, distribütör ve bayilerin ekipman satışlarını artırmaya yönelik finansman sağlamak üzere alternatif çözümler üretirken, Alternatif Bank müşterilerine de özel ve tüm finansal hizmetleri içinde bulunduran en uygun çözümü bir finans paketi halinde müşterilerine sunmaktadır.

Alternatif Lease bir Alternatif Bank kuruluşudur.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.