İnsan Kaynakları Stratejimiz

Alternatif Lease hedefleri doğrultusunda stratejik insan kaynağı yönetimi bakış açısıyla, çalışana yakın ve sürekli gelişim ilkeleriyle faaliyetlerimizi yönetiyoruz.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Alternatif Lease İnsan Kaynakları olarak yol haritamızı belirlerken, hedef ve stratejimizi, iş birimlerimizin güçlü bir iş ortağı olma yönünde konumlandırdık. Şeffaf ve ulaşılabilir olmanın yanı sıra çalışan odaklı yaklaşımımız en önemli ilkelerimiz arasında yer aldı. İş birimlerimizin ihtiyaçları, çalışanlarımızın görüş ve önerileri ile ortak aklın hakim olduğu bir iş yapış kültürü yaratabilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu Bakış Açısıyla

  • 1

    İşe alım ekiplerimiz; pozisyonun gerekliliklerine uygun, değişim ve gelişime açık, kurum kültürümüze uyumlu adayları değerlendirmekte

  • 2

    Alternatif Lease gelecek stratejileriyle uyumlu ve ölçülebilir hedefler belirleyerek, dönemsel hedef revizyonu ve geri bildirim kültürüyle desteklenen bir performans yönetimi uygulamakta,

  • 3

    Eğitim faaliyetleri ile uzmanlık alanlarımızı geliştirilmekte, yetenek yönetimi ve kariyer planlama sistemleri ile kendi kaynaklarıyla büyüyebilen bir organizasyon olmayı hedeflemekteyiz.

Alternatif Bank Mobil’i
Hemen İndirin

Cep telefonu numaranızı yazın, Alternatif Bank Mobil uygulaması bir SMS ile cebinize gelsin.